Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gogle Scott - komfort i precyzja

2017-12-07
Gogle Scott - komfort i precyzja

Szyby w goglach Scott pozwolą dostrzec każdy szczegół

Rodzaje szyb

Scott Light Sensitive
Szyba Light Sensitive reaguje na natężenie światła zmieniając jego przepuszczalność. W warunkach mocnego słońca soczewka staje się ciemna o przepuszczalności na poziomie 15%, a przy bardzo słabym oświetleniu rozjaśnia się i przepuszczalność wzrasta do 45%. Idealny wybór dla osób które chcą mieć jedną uniwersalną parę gogli.
Warunki: Słonecznie/ Lekko pochmurnie/ Średnio pochmurnie

Amplifier
Szyba Amplifier potrafi wyciągnąć każdy szczegół dzięki wyjątkowemu kontrastowi w słoneczne oraz pochmurny dzień.
Warunki: Częściowo zachmurzone/ Średnie światło

Light Amplifier
Jaśniejsza wersja Light Amplifier zapewnia właściwy kontrast i prawidłową przepuszczalność światła w pochmurny oraz mglisty dzień.
Warunki: Częściowe zachmurzenie/ Średnie światło/ Słabe światło

Solar Blocker 4
Najciemniejsze soczewki jakie wyprodukował Scott. Dzięki powłoce Solar Blocker filtrują intensywność światła niebieskiego podczas bardzo słonecznych dni.Poprawiają kontrast oraz zmniejszają efekt oślepienia po zdjęciu gogli. Przepuszczalność światła 5%
Warunki: Słonecznie/ Bardzo mocne słońce

Solar Blocker 3
Szyba z serii Solar Blocker o większej przepuszczalności światła na poziomie 12%. Poprawiają kontrast oraz komfort wizualny w słoneczne dni.
Warunki: Słonecznie/ Mocne światło

Illuminator
Szyby Illuminator mają jeden cel, być najlepsze w słabych oraz bardzo słabych warunkach oświetleniowych. Osiągają ten cel zapewniając najwyższy kontrast wraz z chromowaną powłoką przepuszczając 50% światła.
Warunki: Częściowo zachmurzone/ Słabe światło/ Sztuczne światło

Anti Fog

Anti Fog to powłoka która zapobiega parowaniu gogli. Nie ma nic gorszego niż obniżona widoczność, dlatego Scott wspomaga powłokę oprawkami w których zastosowano wentylację ułatwiającą przepływ powietrza.

Oprawki Gogli Scott - Wygoda i bezpieczeństwo

W oprawkach gogli SCOTT zastosowano tworzywo które jest elastyczne i wytrzymałe, zwiększając dzięki temu komfort i bezpieczeństwo.

Wentylacja a między innymi rewolucyjny system R.A.M (Revolutionary Air Manegement), który jest opatentowanym systemem wykorzystującym zasady inżynierii lotniczej do stworzenia systemu kontroli powietrza, kierującego jego przepływ w goglach.. Wykorzystuje czysty kontrolowany schemat przepływu z „góry do dołu”. Powietrze wpada przez otwory wentylacyjne F. A. I  na górze oprawki eliminując wirowanie powietrza i parowanie .Otwory F. A. O na dole oprawki „wyciągają „powietrze na zewnątrz.

W modelach SCOTT LINX, SCOTTLCG COMPACT znajdziemy FIT SYSTEM umożliwiający dopasowanie oprawek do każdego kształtu twarzy.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-09
Swietny kontakt ..super product dziekuje
2024-03-05
Problemu ze stroną internetową udało się pokonać poprzez kontakt ze sklepem. Obsługa bardzo pomocna.Zamówienie zrealizowane. Szkoda tylko, że rowermiał być gotowy do odbioru czym zostałam poinformowana przez telefon,finalnie był składany przy mnie w związku z tym odbiór trwał dłużej niż planowano.
pixelpixelpixelpixel